Filtr vody

 
Filtry vody slouží k vyčištění kohoutkové i odpadní vody. Zajišťují vodu bez těžkých kovů, bakterií či stop léků. Zároveň umožňují nastavit hodnoty mineralizace a tvrdosti. Jsou určené rodinným domům, rekreačním objektům i bytům.
Voda je čištěna fyzikálně bez chemických úprav.
Chci vědět víc…
  • Odstraňuje z vody těžké kovy, rakovinotvorné látky, patogenní bakterie i stopy léků.
  • Umožňuje zvolit stupeň mineralizace i tvrdosti vody.
  • Zajišťuje recyklaci odpadních vod.
  • Navrhneme řešení filtrace vody pro vaši domácnost i rekreační objekt.
  • Vypracujeme návrh rozpočtu.
  • Dodáme filtry a zajistíme jejich odbornou montáž.

Co přinese filtr vody mé domácnosti?

Filtr vody a zdraví

O zdraví u filtru vody
Podle aktuálně platné vyhlášky může voda dodávaná vodárnami obsahovat rtuť, olovo, rakovinotvorné látky, které vznikly při chlorování vody, chloroform, arzen, nikl či hliník. Vyhláška také dovoluje přítomnost 50 druhů různých patogenních bakterií, které se mohou vyskytovat v případě fekálního znečištění vody. Veškeré tyto nečistoty umí filtr vody zachytit.
Filtrační konvice je jistě dobrým pomocníkem, ale bohužel není schopná odstranit z vody stopy léků či hormonů. To náš filtr vody dokáže. Naopak filtrační konvice může způsobit snížení množství důležitých minerálů, které kohoutková voda obsahuje. I v tomto případě však náš filtr pomáhá.
Rozhodně ano. U filtru můžete sami rozhodnout, jak tvrdou a mineralizovanou vodu si přejete. Plně vám tak nahradí kupované minerálky. Navíc při špatném skladování balené vody (např. na slunci) se v ní mohou množit bakterie.
Právě naopak. Voda zbavená nečistot, stop léků a bakterií je velice vhodná při léčbě a prevenci kožních onemocnění. Čistí a proplachuje buňky, působí proti akné a pomáhá řešit padání vlasů.

Filtr vody a hospodárnost

O hospodárnosti filtru vody
Filtr má velice nízké provozní náklady a životnost až 20 let. Krom toho šetří vaše finance díky možnosti recirkulace vody. To znamená, že vodu, kterou jednou použijete, můžete znovu přefiltrovat a opět využít. Stejným způsobem je možné zužitkovat například vodu dešťovou. Filtrovaná voda přes filtr vody je výsledně levnější, než klasická kupovaná balená voda. Kvalita balených vod je rozdílná.
Spotřeba elektrické energie pro provoz filtru vody odpovídá úrovni spotřeby klasické žárovky.

Filtr vody a propojenost domácnosti

O propojení domácnosti s filtrem vody
Ano, filtr je možný napájet energií z integrovaných solárních panelů.

Filtr vody a pohodlnost

O pohodlnosti filtru vody
Toho se bát nemusíte. Filtry mají velice snadnou údržbu a jsou vybavené elektronicky řízeným systémem s dálkovým ovládáním.

Filtr vody a soběstačnost a nezávislost

O soběstačnosti a nezávislosti filtru vody
Také si to myslíme. Filtr vody proto umožní vaší domácnosti být nezávislou na kvalitě dodávané vody. Sami si budete moci vyrobit pitnou, sterilizovanou i technologickou vodu, s vámi zvolenou mírou tvrdosti i mineralizace.

Filtr vody a zodpovědnost vůči okolí

O zodpovědnost vůči okolí stropního chlazení
V každém případě ano. Díky nim totiž už nebudete muset kupovat minerální vody v plastových lahvích. Požadovanou tvrdost a mineralizaci vody si totiž nastavíte sami. Pokud jste navíc vášniví zahrádkáři, budete moct také snížit použití chemických hnojiv. Filtr vám vyrobí pro jednotlivé druhy rostlin vodu na míru obohacenou o konkrétní minerály. To vše bez chemických úprav.
Ano. Filtr mimo jiné zajistí čištění i recyklaci odpadních vod, čímž dochází k jejich významnému snížení.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás

Máte dotaz a nenašli jste na něj odpověď na našich stránkách? Vybrali jste si z našich produktů a chcete ji pro Vaši domácnost nebo Vaši firmu?

Neváhejte nás kontaktovat, odpovíme Vám na všechny Vaše dotazy. 

Telefon: 739 054 201

E-mail:

Stránky: www.saufert.cz