• Sídlo společnosti Brno

  Kudelova 1851/3, 602 00 Brno

  739 054 201

  info@saufert.cz

  Pobočka - Valašsko

  Zašová 866, 75651 Zašová

  obchod@saufert.cz

 • Kontaktujte nás

  Hledáte prověřenou firmu, která provede vše bezvadně a napoprvé? Máme stovky spokojených zákazníku, napište nám. Ozveme se Vám zpět a uvidíte, jak vše společně vyřešíme.

   
  Vyplňte prosím povinná pole
   
 • Potřebujete konzultaci, nabídku nebo nám chcete zadat zakázku? Zavolejte nám v pracovní dobu i mimo ni. Jsme tu pro Vás.

  739 054 201

 • Otevírací doba

  Záleží jen na Vás! - s námi je vždy možné domluvit si schůzku, čí konzultaci dle vzájemné telefonní, či e-mailové komunikace.

  Tel.:739 054 201 nebo obchod@saufert.cz

  • Pondělí - pátek: od 7:30 do 16:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno

Sídlo společnosti Brno

Kudelova 1851/3, 602 00 Brno

739 054 201

info@saufert.cz

Pobočka - Valašsko

Zašová 866, 75651 Zašová

obchod@saufert.cz

Kontaktujte nás

Hledáte prověřenou firmu, která provede vše bezvadně a napoprvé? Máme stovky spokojených zákazníku, napište nám. Ozveme se Vám zpět a uvidíte, jak vše společně vyřešíme.

 
Prosím vyplňte povinná pole

Potřebujete konzultaci, nabídku nebo nám chcete zadat zakázku? Zavolejte nám v pracovní dobu i mimo ni. Jsme tu pro Vás.

739 054 201

Otevírací doba

Záleží jen na Vás! - s námi je vždy možné domluvit si schůzku, čí konzultaci dle vzájemné telefonní, či e-mailové komunikace.

Tel.:739 054 201 nebo obchod@saufert.cz

 • Pondělí - pátek: od 7:30 do 16:00
 • Sobota: Zavřeno
 • Neděle: Zavřeno

O nás

Společnost SAUFERT s.r.o. je přední český poskytovatel komplexních služeb v oblasti vytápění a alternativních zdrojů energie. Své služby nabízí převážně na území Moravy, kde se specializuje na dodávku a montáž kotlů na dřevo a biomasu, montáž topných systému v rodinných domech i komerčních budovách. Kromě toho instaluje i moderní alternativní zdroje tepla, jako jsou tepelná čerpadla NIBE, ALPHA INNOTEC, IVT a solární termické systémy SUNTIME, které představují špičku v oblasti solárních systému. Důležitou součástí nabídky SAUFERT s.r.o. je také servis kotelen, který je zákazníky vysoce hodnocen pro svou spolehlivost a odbornost. Nedávným rozšířením služeb o leteckou fotogrammetrii díky pořízení dronu, společnost nyní poskytuje i kontroly úniků tepla z budov a inspekce fotovoltaických panelů, což zvyšuje jejich energetickou efektivitu. Navíc se SAUFERT s.r.o. věnuje montáži fotovoltaických elektráren, což umožňuje klientům snížit jejich energetickou závislost a podílet se na produkci obnovitelné energie. V poslední době firma vstoupila i do oblasti vývoje nových technologií, čímž potvrzuje svůj inovační přístup a snahu o neustálé zlepšování služeb a produktů pro své zákazníky. Tato strategie ji řadí mezi lídry na trhu s alternativními zdroji energie a ukazuje její závazek k udržitelnému rozvoji a inovacím.

Proč patříme mezi ty nejlepší

Naše společnost SAUFERT s.r.o. je považována za jednu z nejlepších ve svém oboru, a to z mnoha důvodů. Především klíčovým faktorem je naše neustálá snaha o dokonalost ve všem, co děláme. Od samotného designu až po finální realizaci, dbáme na to, aby každý aspekt naší práce byl proveden s maximální pečlivostí a odborností. Jsme si vědomi, že kvalita našich služeb je odrazem kvality každého jednotlivého komponentu, a proto se věnujeme detailům s takovou pozorností, jako bychom pracovali pro sebe.

Významnou roli hraje i náš přístup k řešení problémů. V okamžiku, kdy se něco nečekaně pokazí, jsme vždy připraveni a dostupní, abychom našim klientům poskytli rychlou a efektivní podporu. Tento způsob práce nám umožňuje udržet si vysokou úroveň důvěry a spokojenosti mezi našimi zákazníky.

Dále je naše společnost známá svou schopností adaptace a inovace. Během let jsme se vyvíjeli a specializovali na konkrétní oblasti, které nám umožňují poskytovat služby nejvyšší možné kvality. Naše expertíza v oblasti kontroly úniku tepla z budov, inspekcí a montáže fotovoltaických panelů a elektráren je výsledkem dlouhodobého vývoje a zkušeností.

Nejnovější rozvoj naší společnosti je zaměřen na vývoj nových technologií. Tento krok nás staví do pozice vývoje vlastních inovací a zajišťuje, že naše služby a produkty jsou nejen aktuální, ale také připraveny čelit výzvám budoucnosti. Tato strategie nám umožňuje neustále posouvat hranice toho, co je možné, a zároveň zůstat věrní našemu závazku kvality.

Všechny tyto aspekty dohromady tvoří základ našeho úspěchu a jsou důvodem, proč jsme považováni za jednu z nejlepších firem v našem oboru. Naše oddanost kvalitě, spolehlivosti, inovacím a zákaznické spokojenosti je to, co nás odlišuje od konkurence a co nám umožňuje udržet si vedoucí postavení na trhu.

 • 0 let

  Jsme zde s Vámi
 • 0+

  Dokončených instalací
 • Více jak

  0 tun

  roční úspora CO2
 • Více jak

  0%

  spokojenost našich zákazníků

Věříme, že nejlepší reklamou jsou spokojení zákazníci.

Od společnosti Refsite Group s.r.o., která provozuje první nezávislý portál referencí ve stavebnictví jsme získali certifikát kvality.

Naskenováním QR kódu získáte více informací o našich referencích a hodnoceních.

Certifikát a odznak kvality jsme získali od Refsite ve spolupráci s Centrem pasivního domu (CPD), Asociací pro využití tepelných čerpadel (AVTČ) a Cechem akumulace a fotovoltaiky (CAFT).

 

Důležité momenty ve vývoji firmy

 • Založení společnosti SAUFERT s.r.o. dne 15. května 2013.
 • Počáteční instalace tepelných čerpadel NIBE a solárních termických systémů SUNTIME.
 • Získání osvědčení a profesních kvalifikací pro instalace tepelných čerpadel, solárních termických soustav a kotlů na biomasu.
 • Ocenění za přístup k zákazníkům a realizace dobročinných projektů, včetně podpory SOS dětských vesniček a financování sociálního vozu pro Dětský domov v Tachově.
 • Akumulace certifikátů a oprávnění, které podpořily kvalitu služeb.
 • Od roku 2016 dodavatel pro společnost E.ON a od roku 2019 spolupráce se společností ČEZ.
 • Optimalizace pracovních postupů v letech 2000-2023.
 • Pořízení dronu s termokamerou pro leteckou fotogrammetrii, kontroly fotovoltaických elektráren a detekce úniku tepla z budov.
 • V roce 2023 zahájení vývoje vlastních technologií pro zvýšení účinnosti fotovoltaických elektráren.


Naše certifikáty oprávnění a osvědčení

společnost SAUFERT s.r.o. klade velký důraz na kvalitu a odbornost, což dokládá řada získaných osvědčení, oprávnění a certifikátů. Tyto dokumenty nejen potvrzují naši profesionalitu a závazek k neustálému vzdělávání, ale také nám umožňují poskytovat naše služby na nejvyšší možné úrovni. Jsou odrazem naší snahy o excelenci a zárukou důvěry našich zákazníků.

Nahoru