• Sídlo společnosti Brno

  Kudelova 1851/3, 602 00 Brno

  739 054 201

  info@saufert.cz

 • Kontaktujte nás

  Hledáte kvalitní stavební firum za rozumnou cenu? Napište nám.

   
  Vyplňte prosím povinná pole
   
 • Jihomoravský, Olomoucký kraj, Zlínský, Moravskoslezský kraj a servis plynových kotlů

  739 054 201

 • Otevírací doba

  Záleží jen na Vás! - s námi je vždy možné domluvit si schůzku, čí konzlutaci dle vzájemné telefonní, či e-mailové komunikace.

  • Pondělí - pátek: od 7:30 do 16:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno

  Servisní plynových kotlů – nonstop (odešlete SMS na tel. 739 054 201 nebo na e-mail: podpora@saufert.cz). Následně se s Vámi spojíme a najdeme spočně termín a čas, který Vám bude vyhovovat.

Sídlo společnosti Brno

Kudelova 1851/3, 602 00 Brno

739 054 201

info@saufert.cz

Kontaktujte nás

Hledáte kvalitní stavební firum za rozumnou cenu? Napište nám.

 
Prosím vyplňte povinná pole

Jihomoravský, Olomoucký kraj, Zlínský, Moravskoslezský kraj a servis plynových kotlů

739 054 201

Otevírací doba

Záleží jen na Vás! - s námi je vždy možné domluvit si schůzku, čí konzlutaci dle vzájemné telefonní, či e-mailové komunikace.

 • Pondělí - pátek: od 7:30 do 16:00
 • Sobota: Zavřeno
 • Neděle: Zavřeno

O nás

Společnost SAUFERT s.r.o., je ryze českou společností, s vlastními zaměstnanci. Roční obrat se pohybuje okolo 12 milionů korun. Realizace provádíme zejména na území MORAVY. Hlavními činnostmi společnosti je dodávat a montovat kotle na plyn, dřevo a biomasu. Instalujeme alternativní zdroje, jakými jsou tepelná čerpadla NIBE a solární termické systémy SUNTIME. Dalším pilířem je servis a opravy plynových spotřebičů, kterých ročně uděláme okolo 4500.

Proč patříme mezi ty nejlepší

Vždy se snažíme o to, aby vše dobře fungovalo, ale také co nejlépe vypadalo. Víme, že kvalita celku se skládá z kvality dílčích komponent, prací i detailů. Ke každé instalaci přistupujeme jako bychom ji dělali sami pro sebe. Za velmi důležité také považujeme postoj firmy v okamžiku, kdy se něco pokazí, ale vždy se nám dovoláte a problém se snažíme co nejdříve vyřešit. Společnost za svoji dobu měla čas a prostor projít určitým vývojem, omezila činnosti, které čas ověřil a výsledkem tohoto procesu je, že děláme jen to, co dokonale umíme.

 • 0 let

  Jsme zde s Vámi
 • 0 +

  Dokončených instalací
 • 0 značek

  Servis kotlů pro
 • více jak 0

  Servisů kotlů ročně

Potřebujete servis nebo opravu plynových spotřebičů? Zajímáte se o alternativní zdroje a rádi byste snížili provozní náklady? Potřebujete vyměnit dosluhující nebo již více nevyhovující kotel? Potřebujete provést renovaci plynovodu?

Děláme jen to, co dokonale umíme

SAUFERT s.r.o., jsme tu pro vás

 

Z naší historie

Firma SAUFERT s.r.o. byla založena 15. května 2013. Ze začátku jsme instalovali tepelná čerpadla NIBE a solární termické systémy SUNTIME. Také jsme byli mezi prvními, kdo získal osvědčení a profesní kvalifikace pro instalace tepelných čerpadel a mělkých geotermálních systému (26-074-M), instalace solárních termických soustav (23-099-M) a také pro montáž kotlů na biomasu (36-149-H). Firma získala mnohá ocenění v oblasti přístupu k zákazníkům, realizovala dobročinné projekty například pro SOS dětské vesničky v Brně, pomohla s financováním sociálního vozu pro Dětský domov v Tachově a řadu dalších projektů. Firma za dobu svého působení nasbírala řadu certifikátů a oprávnění což podpořilo kvalitu dodávaných služeb. Od roku 2016 jsme se stali stabilním dodavatelem společnosti E.ON. Nyní firma realizuje téměř 100 zakázek ročně.

Nahoru